[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/t/ - Teptukas

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

2020/07/20 naujos taisyklės
| Nesimato naujų temų/atsakymų, JS neveikia? Bandykite perkrauti puslapį su CTRL+F5 (privers naršyklę rodyti naujausią puslapio versiją).

Failas: 1601928134275.png (23,09 KB, 500x500, xxvii.png)

 No.468

sveiki gyvi

 No.469

>>468
Sveikas

 No.470

>>468
Sveikas sugrįžęs

 No.471

Failas: 1602000150763.png (206,46 KB, 500x500, gana.png)

blogai sekasi

 No.472

Failas: 1602193507629.png (16,24 KB, 500x500, dievas neturejo ka veikti.png)


 No.473

Failas: 1604012344592.png (70,37 KB, 500x500, Untitled6.png)

2017.57.18 07:59:59
tikiuosi visi gerai gyvenate

 No.474

>>473
Dėkui tu irgi man patinka tavo piešiniai

 No.475

Failas: 1604271370402.png (16,14 KB, 500x250, Oekaki.png)

>>474
kirst kirst

 No.476

Failas: 1604665935500.jpg (130 KB, 866x992, IFcpf9v.jpg)

Vėl sapnai?
Tavo sapnai man primena manuosius.

 No.477

>>476
blogai

 No.478

>>477
Kodėl? Gražūs sapnai. Ypač su didelėm erdvėm, kalnais ar žvaigždėm.
Tą literaliai prieš kokius 2-3 metus su paint'u paišiau draugui parodyt, todėl atsiprašau už kokybę, skubėjau. Ten ateivių citadelė Egipte. :)

 No.479

Failas: 1604854851097.png (3,54 MB, 2500x2500, dreambanduhusson24.png)

Žinot ta jausmą sapnų vietovių kurie kartojasi?

ktunafik koks jausmėlis, ypač kai iš niekur vėl susapnoji buvusia vietovę.

Kažkaip įdomus jie, kap kitokia kategorija sapnų, nes pvz. net jeigu ta sapnų vietovė dar nepasikartojo gali jausti kad toks sapnas, beto žr. gerai prisimeni.
Puikiai pamenu sapnus kur turėjau prieš metus ar du, bet nixuja sapno kur turėjau prieš savaitę.

Pic related: Viena iš tokių vietovių, labai surreali, iškraipyta, apleista versija seno kiemo. Laiptynese nėr turėklų, ploni laiptai tik puse metro nuo sienos. keliose vietose tiesiog išlužo laiptai ir jaučias kad lengvai išlužtu daugiau jeigu biški dručkėsnis būtum.

Reikėtu perpiešt daugiau tokiu vietu \(^д^)/

 No.480

>>479
Man irgi kartojasi nuolatos, lyg užloadintų tuos pačius žemėlapius.
Netgi gyvenamas vietas turiu, namą, butą, kuriuose po du, tris kartus lankiausi. Ir irgi prisimenu, kaip lankiausi sapnų vietovėse praeituose sapnuose ir daugmaž žinau, kur galiu tikėtis nueiti.
Tos vietos būna maišalynė tarp vietų realiam gyvenime, tarkime, Vilniaus senamiestis, bet tuo pačiu ir visiškai kitoks.

Labai gera mintis perpiešti ir įdomu bus daugiau tokių paveikslų pamatyti. Bet tau nebūna taip, kad piešdamas pradedi pritempinėti detales? Man sapne viskas virpa ir greit keičiasi, daug 'juodų erdvių', kurias nežinai kaip užpildyti. Retai būna taip, kad vaizdas įsirėžtų ryškiai ir tiksliai.

 No.481

Failas: 1604919808410.png (3,13 MB, 2000x2000, aether1.png)

>>480
>Bet tau nebūna taip, kad piešdamas pradedi pritempinėti detales? Man sapne viskas virpa ir greit keičiasi, daug 'juodų erdvių', kurias nežinai kaip užpildyti. Retai būna taip, kad vaizdas įsirėžtų ryškiai ir tiksliai.


Bebejo buna pritemptu detalių, kap kitap padarys, bet px, важно идея tos vietos.
Vistiek viska neacimenu kap tiksliai buvo, ir plbm prikyšau visokiu netikrų aciminimų, ypač kai dažnai prisimenu tuos sapnus.

Aš tai gan ryškiai, stabiliai sapnuoju, bet sapnuose dažnai buna kad net nepastebu kap į visiškai kitą vietą acirandu, kartais su dar daugiau iškraipytu scenarijum, it sapno sapnas.


Pic related: Vietovė kurioj ilgai nebuvau, hz prieš kiek laiko buvau joj, taigi žr xuijovai prisimenu kap buvo tėksliai. Tas melyns pastatas danguj man visad duodavo to vieno akropolio pastato is mainkrafto 'Aether' mod'o jausmėlį.

 No.482

>>481
Geras tas po kaire labai.
Su kuo paišai? Clip studio? PS?

 No.483

>>482
Clip Studio Paint, mirtis fotošop negrams >:)

dar retkarčiais su Windows XP versija MSPaint

 No.484

Aš tai sapnuose visada jaučiuosi ramiai, ir žinau, kad aš kuriu visą pasaulį ir kad panorėjęs galiu grįžti laiku atgal ir pasukti į kitą laiko liniją multivisatoje.

Taip pat sapnuodamas dažnai keliauju po įvairias itin detalias visatas, kurios irgi yra nevienkartinės – o apsilankau jose po kelis kartus, dažnai net ir prieš sapną jau žinau, kad lankysiuos toje specifinėje vietovėje, specifinėje visatoje, kurią palikau prieš kelias naktis, o kai sugrįžtu, pratęstiu nuotykius joje.

Tik kad dažnai būna, kad pabudęs sapnus prastai prisimenu, tačiau vis tiek pasamoniškai pilnai žinau, kas ten vyko, ir kartais taip tiesiog iš niekur nieko dieną pagalvojus išlenda visas sapno siužetas su visom detalėm, ir taip ramiai žinai, kad tai viena iš daugelio visatų multivisatoje, kurios sukurtos mano paties, kaip ir šis "realus" pasaulis beje.

Šiame "realiame" pasaulyje aš irgi jaučiuosi ramiai, tarytum sapne, tik kad šis sapnas yra aukštesniame lygyje nei tie, kuriuos patiriu kai užmiegu šiame "realiame" pasaulyje.
Ir aš taip kai būnu, tai vis tiek mano protas ramiai būna ir kontroliuoja šitą kūną, ir visas pojūtis tas pats kaip sapne, tik be dieviškų galių, bet aš jaučiuosi ramiai ir žinau kad čia irgi tik viena iš begalybės mano galimų sukurti visatų, tiesiog aš esu sugalvojęs šią visatą laikyti 0 lygio visata, kur negalėčiau naudoti dieviškų galių, kad būtų įdomiau žaisti.

 No.485

>>484
Bet aš pilnai jaučiu, kad jei rimtai panorėčiau, tai ir šiame "realiame" pasaulyje galėčiau atrakinti visas dieviškas sapno galias, kaip kelionės laiku ir neribotas erdvės, laiko ir fizikos dėsnių modifikavimas, tiesiog aš nelabai dar noriu to daryt, nes tada būtų ne taip įdomu, bet aš pilnai tą žinau.

Įdomiau bent jau pradžioje žaisti šitą mano sukurtą RPG žaidimą, kai yra taip vadinamas 0 realybės lygis, kuriame negalima naudoti dieviškų galių.
Tačiau vis dėlto jaučiu, kad jau biški pradeda nusibosti šitas apribojimas, kad jau norėčiau ir 0 lygyje panaudoti bent jau kelionės laiku ir dar vieną galią, taigi greitai ruošiuosi atrakinti šias galias, bus įdomu.
Noriu tai padaryti, nes jau noriu pradėti keliauti laiku ir čia, bent jau retkarčiais, ir noriu biški pamodifikuoti kelis nedidelius dalykus, kai pirmą kartą grįšiu laiku atgal.

Pirmą kelionę planuoju arba vos kelios dienos atgal, arba į šių metų rugpjūčio pradžią, dėl vieno dalyko kurį norėčiau padaryti.
Tarp kitko, šitos kelionės laiku vyks mintimis, į mano paties kūną ankstesniame laike.
Bet kuriuo atveju, planuoju atvykti naktį, į savo miegantį kūną, ir tada įvykdyčiau vieną modifikaciją, kuri man labai reikalinga, ir tada pabusiu ir pradėsiu gyventi tame laike į kurį grįžau.
Tai vat, pirmas planas yra grįžti į rugpjūtį arba dabar kelios dienos atgal, tik vat niekaip neapsisprendžiu kas geriau – abu variantai turi pliusų ir minusų, ir šiaip gal aš juos abu ir įvykdysiu, biški pagyvensiu, pažiūrėsiu kuris variantas labiau patiks, ir ten toliau vystysiu savo veiklą.

Bet kuriuo atveju, planuoju atrakinti šias galias ir iškart pradėti pirmą kelionę šį savaitgalį, lapkričio 14 dieną.
Bus įspūdinga!

 No.486

>>485
Alaus paimk

 No.487

>>486
Tai kad negeriu alkoholinių gerimų, bent jau šioje visatoje.
Kai atrakinsiu solipsizmo dieviškąsias galias, tai kažkurioj kitoj visatoj gal ir vartosiu, pažiūrėsim.

Dabar tik svarstau, ar jau apsimoka išjungt "apribotąjį režimą" šitoje visatoje (kurį aš beje pats įjungiau, kai sukūriau šią visatą ir įsikūnijau į savo gimusį kūną, kad būtų įdomiau žaisti šitą RPGškę).

Blet, 24 metus apribotas buvau, nusibodo jau, noriu atrakint savo dieviškas galias, nusibodo vien tik sapnuose būt dievu, noriu ir nulinę visatą atrakint pagaliau.

Bet kažkaip vis delsiu, nes galvoju, juk ne vėltui aš nusprendžiau žaisti šitą RPG apribotame režime, juk taip įdomiau, kai viską turi padaryt lėtai, pats, nenaudodamas dieviškųjų modifikacijų.

Tačiau dabar jau kažkaip nelabai matau perspektyvų apribotame režime nulinėje visatoje, norint kažką tikrai gero padaryt, kas tikrai padarytų mane laimingu, ko aš tikrai noriu visa širdimi, man reikia tik padaryt vieną modifikaciją, vieną kartą, ir galbūt dar grįžt laiku biški (nors tai nebūtina, bet jei jau atrakinsiu dievo galias, tai jau griekas būtų neatrakint kelionių laiku).

Ir vat dvejoju, abejoju, ar aš tikrai noriu būtent dabar atrakint savo dieviškas galias, bet ir tuo pačiu žinau kad nieko gero nebus jei neatrakinsiu, toks tuščias laiko leidimas gausis.

Ką daryt, anonai – ar man jau dabar įvykdyti galių atrakinimo operaciją, ar dar palaukt?

Aišku, čia aš su jumis kalbėdamas kalbu su savo paties galvoje emuliuojamais protais. Tačiau tai juk ir yra kalbėjimas su savo pasamone, taigi tai padės apsispręsti bet kokiu atveju.

 No.488

>>487
Jeigu šita visata yra tavo galvoje, tai tikriausiai yra -1 visata, kur tikrasis tu. O gal ji irgi tavo galvoje -2 tu tikrasis? Gal išvis nėra to tikrojo tavęs. Tada vienintelis prasmingas momentas pradėti yra dabar. Tą ir siųlau.

 No.489

>>487
>ar man jau dabar įvykdyti galių atrakinimo operaciją, ar dar palaukt?
Dar palauk. Mes ne veltui čia įvedėm apribojimus, ar jau pamiršai?

 No.490

>>487
Если tėkrai esi solipstinis bogas, o ne tik dar vien formulė bog'o visatos galvoj, pasakyk mums koks skirtumas tarp anties arba kas ravi šieną.

 No.491

(Čia aiškinu dalykus NPC žmogeliukams kurie gyvena mano galvoje)

>>488
Viskas veikia ne taip. Aš kuriu visas visatas vienu metu, ir aš galiu prisijungti arba atsijungti nuo bet kurios visatos.
Jeigu aš atsijungęs, aš esu aplamai visoje 6-dimensijų erdvėję, ir neprisirišęs nei prie vienos atskirų mano sukurtų visatų – tarytum visos operacinės sistemos (visatos) įrašytos į diską, o aš esu BIOSas, arba išvis už kompo ribų.

Tačiau šiuo momentu, aš žaidžiu šitą RPG žaidimą šioje visatoje, ir esu prisijungęs prie šios visatos ir apribojęs savo galias, kad būčiau vien tik 4 dimensijų pasaulyje (t.y. 3 erdvės dimensijos, ir 1 laiko linija, kur galiu eiti tik "pirmyn" be galimybės keliauti laiku atgal ir fork'inti visatą (eiti "kairėn" ar "dešinėn"), ir be galimybės šokinėti į "viršų" ar "apačią" 6 dimensijoje, keičiant fizikos dėsnius).

Bet man jau nusibodo šitas apribotas režimas, ir noriu atrakinti galias bent vienam kartui laikinai, ir pakeisti tam tikrus parametrus (tarsi žaidimo setting'ai).

>>489
Tai jo, įvedžiau, bet jau nusibodo apribojimai, dėl to skaityk pastraipą viršuje.

>>490
Negaliu atsakyti į šiuos giliai filosofinius klausimus šiuo metu, nes jie reikalauja prieigos prie 5 ir 6 dimensijų, o šios prieeigos neturiu, nes dar nesu atrakinęs pilnų dieviškų galių.

 No.492

>>491
Duok litų duxas arba supisiu nx

 No.493

>>483
Fotošopas man asmeniškai tik grafiniam dizainui ir nuotraukų retušavimui tinka. Dar kokiem filtram uždėt ant piešinio, kai su Clip (Manga) Studio paišau.

Ok aš tada irgi įkelsiu savo sapną/-us, kai nupiešiu.

 No.494

>>493
Man asmeniškai daugiau patinka paint.net nuotrauku redagavimui.

Lauksiu tamstos piešiniu :D

 No.495

>>494
Kolourpaint geriausias

 No.496

Failas: 1605132993548.png (2,23 MB, 1200x1920, sapn.png)

>>494
Didžiulė šiaurės pašvaistė viršum galvos ir našlaitėm apaugusių kalnų.
Vienas ryškiausių sapnuotų vaizdų, absoliučiai atėmė žadą sapne. Gaila, neperteikia eskizas, reiks mėgint nupiešt normalų piešinį kada.

 No.497

>>496
Просто великолепно! Net bandant vizuolizuocis tokioj erdvėj невероятнiškas gražumas, negaliu isivaizduot kap jaustus budams ten sapne!

 No.498

>>497
Malonu ir gera.
Visada laukiu is taves daugiau. Gera sapnine, siurrealistiska estetika tavo darbu. Net tie patys su /t toolsu piesti nu tokie geri man. As pvz nemoku tokiu idomiu piest.

Kadangi waginu biski, negaliu daug piest, bet pameginsiu visvien laisva proga istaikyt, pamakaliuzint.

 No.499

>>496
Įspūdingas sapnas, ir įspūdingiausia net ne pats sapnas, bet tai, kad šis tavo sapnas iš tiesų yra ir mano sapnas, nes visa tai buvo sugeneruota mano proto, kaip ir viskas visur ir visada!

Bet kai pagalvoji, kaip įspūdinga, kai gali sukurti bet kokį labai didingą ir tiesiog kvapą gniaužiantį pasaulį savo galvoje, ir turėti absoliučią kontrolę visko kas vyksta visur ir kaip viskas yra, ir kurti bei kontroliuoti kitas simuliuojamai mąstančias būtybes, ir viskas mano paties valioje, mano galvoje.

 No.500

>>499
Sugalvok man litu, duxas

 No.501

>>499
Bazuotas Matricos anonas

 No.502

>>500
Baik kartot šią frazę kaip papūga, ducheli tu, gyvenantis mano galvoje.
Jeigu nesugalvoju tau litų, reiškia nenoriu, nes tavęs nemėgstu.
Dabar tu turbūt verksi: "dievas manęs nemyyyyli, o neeeeee"

Bet nenusimink, aš tavęs nemėgstu tik šioje laiko linijoje, o vėliau, kai atrakinsiu savo pilnas dieviškas galias, ir galėsiu fork'inti visatą keliaudamas laiku, tai kurioj kitoj visatoj sugalvosiu tau milijoną litų tikrai.

 No.503

>>502
Tu tik NPC, iš tikrųjų tai aš esu šios realybės generuotojas ir centras.

 No.504

Failas: 1605318510864.png (563,36 KB, 794x599, lt.png)


 No.505

>>504
Dw pasosink man pempe

 No.506

pieškit sapnus driabinduxai rukabludai jus :DD

 No.507

>>506
dw tu nupiešk

 No.508

>>506
gaurius db piesziu D:

 No.509

>>508
Pisu tavo mama duhas

 No.510

Failas: 1605488920821.png (153 KB, 500x667, image_2020-11-16_030707.png)

nupieskit mane

 No.511

>>510
Ne, aciu, as piesiu tik grazius dalykus

 No.512

>>510
tema sugadinta

 No.571

Failas: 1622660654022.png (7,42 KB, 500x500, 23.png)


 No.572

Failas: 1622663722254.png (75,62 KB, 500x500, 17.png)


 No.573

Failas: 1622742167676.png (38,18 KB, 500x500, pandemonium.png)
[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]