[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/pol/ - Politiškai nekorektiška

skyderastu namai
Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

2020/07/20 naujos taisyklės
| Nesimato naujų temų/atsakymų, JS neveikia? Bandykite perkrauti puslapį su CTRL+F5 (privers naršyklę rodyti naujausią puslapio versiją).

Failas: 1602674666435.jpg (1,11 MB, 1440x2960, Screenshot_20201014-141553….jpg)

 No.2176[Atsiliepimas]

Kaip sustabdyt ju pludima, dabar kai negrai su pavadinimu "Lithuania" sukure daina ju čia prisipils
62 žinutės ir 39 žinutės su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2479

>>2478
Šiaip pastebėjau, kad čene daug kas svaigsta, kaip į Lietuvą privažiuos gausybė imigrantų iš Afrikos ir Vidurio Rytų. Tame logikos visai nėra, nes jiems nėra tikslo čia važiuoti, kai kelis šimtus kilometrų į Vakarus nuo Lietuvos yra valstybių, kurios gali pasiūlyti žymiai aukštesnį gyvenimo lygį (Vokietija, Danija, Švedija). Ir kažkaip nemanau, kad bent jau per artimiausią dešimtmetį mes jiems taptume kažkuo patrauklesni.

O imigracija į Lietuvą iš tikrųjų vyksta, važiuoja darbininkai iš Rytų slavų šalių. Problema su jais yra ne kultūrinė, o ekonominė, kadangi užkertamas kelias atlyginimų kėlimų įsivežant pigios darbos jėgos.

>2021 metais kvotos leis įdarbinti 32 200 užsieniečius, kurių profesija įtraukta į Lietuvoje trūkstamų profesijų darbuotojų sąrašą: 11600 darbuotojų paslaugų srityje, 9500 – pramonės, 9100 – statyba, 2000 – žemės ūkyje.


https://www.delfi.lt/verslas/verslas/aktualu-idarbinantiems-uzsieniecius-nustatytos-kvotos-darbuotojams-is-treciuju-saliu.d?id=85808179

 No.2482

>>2479
O xoxolai ko nevažiuoja į Vokietiją?

 No.2483

Failas: 1606512804977.jpg (93,47 KB, 1280x623, IMG_20201127_231732_832.jpg)

>>2477
Nors Ukrainiečiai/baltaodžiai daug geriau negu iš sirijos ar iš afrikos koki.

Nežinau kiek tiesos ar vis tiek isileido, bet pasirodo pavyko išvengt graikijos stovyklos sirų, už tai, kad priėmėm Baltarusius
https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1231494/lithuania-refuses-to-accept-refugees-from-greece-saying-it-is-focused-on-belarus

 No.2484

>>2483
Dar pamiršau parašyt:gali būt, kad su dabartine liberale pro-EU valdžia tokių dalykų bus sunkiau išvengt

 No.2491

>>2482
Važiuoja, bet jiems turbūt paprasčiau atrodo imigruoti į Baltijos ar Višegrado šalis, turbūt dėl mažesnių kultūrinių skirtumų ir paprastesnių imigracijos procedūrų (spėju).Failas: 1606514580551.jpg (477,21 KB, 2048x1536, Monopoly-Getty.jpg)

 No.2485[Atsiliepimas]

t. žaidimas priverčentis kairiuosius ekonomistus verkti
>visiems lygios galimybės
>ubi (pinigai kai praeini eik).
>visi keičiasi pinigais (moka vienas kitam mokesčius)
>visvien lieka tik vienas laimėtojas.

<socializme kompanijas valdo darbininkai.
>puiku, lygiai kaip demokratijoje 90% balsuojančių nieko nenusimano apie valstybės valdymą.
<visiems po lygiai paskirstikime pinigus ir visi bus patenkinti.
>net neatsižvelgiant į kiekvieno talentus ir elgesį su pinigais, vien šanso būdu keletas individų gaus truputį daugiau pinigų, kas leis jiems gauti dar daugiau pinigų ir t.t. taip galiausiai dauguma pinigų atsidurs 1% rankose. Net sovietų sąjungoje, nomeklatūra mėgavosi prabanga, kol liaudis gyveno čhruščiofkėse. Čia ne visuomenės problema, čia matematika numato neligybę.

<automatizacija mums leis nebedirbti.
>automatizaciją turės įmonės. Taigi, produkcijos monopolis būs korporacijose. Todėl, tuos, kurie joms bus nenaudingi, arba pašalins, arba užtikrins, kad be korporacijos, jie nieko negalėtų padaryti. Taigi lieka du keliai: tu paklusti korporacijai (dirbdamas / visiškai prisiekdamas jai) / tu atmeti korporacijų pasiūlymą ir iškrenti iš jų socialinės sistemos.
Žinoma, ne visos korporacijos gali būti blogos, bet tarkime turėdama maisto monopolija viena korporacija gali visiškai nulemti tavo gyvenimą. Beto, joms į nauda bendradarbiauti. Kuo toliau, tio daugiau įtakos jos turi politikoje. Todėl koorporacijų svajonių tu esi: neturintis jokios nuosavybės, viską besinuomojantis, tad amžinai priklausomas.
Tikiu, kad yra daug dalykų, kurių dėl savo nežinojimo ir neprotingumo nepamačiau, tad kviečiu į civilizuotą diskusiją, nes matydamas kad Pasaulis juda būtent link distopinio scenarijaus, ieškau, kaip galima jo išvengti.

 No.2486

>>2485

>Net sovietų sąjungoje, nomeklatūra mėgavosi prabanga, kol liaudis gyveno čhruščiofkėse. Čia ne visuomenės problema, čia matematika numato neligybę.

Taigi ir nesiginčijam, tiesiog reikia mąstyti laikmečio kontekste, o ne viską vertinti dabarties kontekste.
Praeito amžiaus kontekste socializmas veikė, dabar nebe, ir baigiam.
Dabartiniame laikmečio kontekste geriausiai veikia socialiai orientuotas kapitalizmas, kur valstybė turi nemažą rolę, tačiau egzistuoja kapitalizmo laisva rinka.

> tu paklusti korporacijai (dirbdamas / visiškai prisiekdamas jai) / tu atmeti korporacijų pasiūlymą ir iškrenti iš jų socialinės sistemos.

Kek, tu gal libertarizme gyveni?
Libertarizme taip būtų, bet juk libertarizmas yra praktikoje neveikianti utopija, o normalioje valstybėje yra svarbi valstybės rolė, kuri administruoja mokesčius ir užtikrina socialinę apsaugą.

>Kuo toliau, tio daugiau įtakos jos turi politikoje.

Čia yra korupcija, o prieš šį dalyką yra kovojama ir normaliose valstybėse yra daug mechanizmų, kad tam užkirsti kelią.
Žinoma, visada liks dalinė korupcija, bet jeigu akivaizdžiai peržengiama riba, tai žmonės sukils prieš valdžią.

Įrašas per ilgas. Norėdamas pamatyti visą tekstą, spausk čia.

 No.2487

>>2486
>automatizacija mums leis nebedirbti.
Taip, ir dėl to reikės UBI, ir su tuo sutinka dauguma pasaulio ekonomistų, ir JAV jau dabar rimtai svarsto šią idėją, ir per artimiausius 10 metų daugelyje išsivysčiusių valstybių tikrai bus.
Ir tai juk normaliose išsivysčiusiose valstybėse, kaip ir visa socialinė sistema, užtikrinama valstybės, iš surinktų mokesčių, bei dalinai iš kai kurių valstybinių įmonių.

>nes matydamas kad Pasaulis juda būtent link distopinio scenarijaus

Na kad nematau, kad pasaulis judėtų link libertarinio distopinio scenarijaus.
Kaip jau aprašiau, viskas juda normalia linkme, ir valstybinės sistemos tikrai nesiruošia drastiškai pasikeisti.

 No.2488

>>2485
Reikia vertinti gamintojus, turėti ryšius su jais. Ir kai reikia maisto tiesiai kreiptis. Gauni geresnės kokybės produktą, geresnę kainą ir jiems daugiau pelno. Visiems į naudą. Tik pyksta dešinėje čia pinigo negavęs žydukas.

 No.2489

+ universitetai dabar irgi ne mokslo siekia o korporacijas aptarnauja.

Programuotojai, ekonomistai ir vadybininkai sulenda į visokius western unionus, o filologės į klientų aptarnavimą ir viešbučius. XD

 No.2490

>>2487
Mhm, tai koks socializmas ir kaip priklauso nuo konteksto? Čia labiau nuo valdymo sistemų ar nuo technologijų?
O kaip dėl matematinių dėsnių, kurie suplukdina viską į keletos rankas? Net tarkim gamtoje teritorijoje diždžiąją maisto dalį gauna keli dominuojantys. Tiesiog nematau, kaip išvengti šito efekto, kai jis kyla iš matematikos. Beto ar jo reikia išvengti? Nes jeigu yra kapitalizmo rinka, tai viskas ok, nes bet kas tokioje gali iškilti, jei moka suktis ir dirbti.
Žinoma, svarbu valstybės role, bet kokia nauda iš jos, jei visa gamyba korporacijos rankose? Valstybė yra piliečių balsas, kurių dauguma darbininkai, ir jei korporacijai atsisakius kažka teikti, valstybė griūna, nejau korporacija nėra galingesnė už valstybę? Tarkime, kad korporacija įneša 80% į biudžetą. Jei įstatymai jos netenkins, ji gali atsisakyti bendradarbiauti. Yra pilna žmonių, kurie pamins valstybę už tai, kad gautų maisto, drabužių ir panašiai. Mano baimė yra tame, kad vis daugiau ir daugiau dalykų tavo gyvenime nusprendžia korporacijos.
>>2486
O kodėl korporacija turi atiduoti savo pelną dėl ubi? Ar tai nėra iš esmės žmonių papirkimas, kad šie nesukiltų?
Judėjimą distopijos link aš ryškiausiai matau privatumo naikinime. Visi savanoriškai sutinka, kad brolis gūgl juos stebėtų.
>>2488
Ar tai tik nepagrindžia to, kad korporacijos gali tau duori viską, ko nori ir taip reikalui esant tu stosi į jų, o ne valstybės pusę?Failas: 1606406935584.png (338,78 KB, 489x331, a153c7f1fde077efe3c8c6f2c0….png)

 No.2432[Atsiliepimas]

https://archive.is/V37F1

>kamerūnietis buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, tačiau Vilniaus miesto apylinkės teismas vyrą išteisino dėl jam pareikštų kaltinimų – teismas nurodė, kad vairuotojas buvo sulaikytas tuomet, kai jau nevairavo automobilio, o į alkotesterį jis pūtė tik vieną kartą


>Delfi lapkričio 23 d. atsiųstame komentare R. S. Bahanagas pateikė ir savo poziciją dėl šio įvykio: „Ką tai reiškia, kai aš stoviu prie automobilio, o policininkai prieina prie manęs prašydami atlikti alkoholio patikrinimą ir nurodydami, kad kažkas jiems paskambino sakydamas, jog vairuoju neblaivus? Prieš atvykstant pareigūnams du vaikinai iš Lietuvos norėjo jėga išsivežti mano merginą, jie sakė, kad jeigu su jais nevažiuos mergina, jie paskambins policininkams ir pasakys, jog vairuoju girtas. Kadangi esu juodaodis ir nesu savo šalyje, jie paskambino policininkams ir iškart be jokių klausimų policininkai atėjo ir sutelkė dėmesį tik į mane. Ir šie vaikinai net policininkų akivaizdoje bandė išsivežti mano merginą, policininkai jiems nieko nesakė, nors šie laikė ją už rankos ir jai ant kūno liko mėlynės.“


R. S. Bahanagas taip pat pažymėjo, kad vaikinai nebuvo iš to paties naktinio klubo, esą jie pamatė, kaip šis su drauge diskutavo automobilyje. O tada, anot jo, lietuviai esą ėmė jį įžeidinėti, klausinėjo, kiek šis uždirba, taip liepė merginai eiti kartu su jais..
13 žinučių ir 10 žinučių su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2453

>>2439
>>2436

https://archive.is/KQOZJ
Žydai netgi LVZS narį buvo užsipuole už tai kad jis netaip pakėlė ranką:

>“I dont know if the MP meant to make the Nazi salute or not. I do hope he did not,” he said, adding that Lithuania and Israel “must do everything to strengthen our relations and not the opposite”.


>The Lithuanian Jewish Community published a statement on Tuesday, asking the speaker of the Seimas and the Security and Defence Committee, as well as the prosecutors, to investigate the incident.


>Speaker of the Seimas Viktoras Pranckietis said lawmakers should control their actions. “Šimas has already apologised. […] Perhaps one should apologise to [the Jewish] community that things should not happen like this. We need to control our actions,” he said.


>The German ambassador in Lithuania said inappropriate humour about Nazism cannot be part of a European democracy.


>Head of the parliament’s security and defence committee, Dainius Gaižauskas, said he planned to turn to the country's intelligence services, the VSD, over the video.

 No.2454

Failas: 1606460365197.png (525,77 KB, 578x585, b2a93687bd4fa629175ca6f433….png)


 No.2455

Failas: 1606461158649.png (394,83 KB, 602x464, 66192a99a2654c986aefeab45c….png)

>>2432
>>2439
>>2454
(((Bankininkas))) as saukau, kiekviena diena naujas blackpillas

 No.2480

Failas: 1606508929123-0.png (20,79 KB, 606x151, judenlie.png)

Failas: 1606508929123-1.png (389,95 KB, 592x458, sputnikkek.png)


 No.2481

Failas: 1606509049836-0.png (20,17 KB, 566x149, fundsjews.png)

Failas: 1606509049837-1.png (12,03 KB, 532x75, pabe.png)

>>2480
Oy vey gojau daugiau pabegeliu isileiskFailas: 1606353115423-0.png (406,42 KB, 596x449, 075a40ee89840b049c01aa5eba….png)

Failas: 1606353115423-1.png (84,07 KB, 619x513, 546a19fb04dfe94839de8c5ccf….png)

Failas: 1606353115423-2.png (392,52 KB, 1017x579, b8409b261e29e4dea3ff3b920c….png)

 No.2419[Atsiliepimas]

Feministinis "genderequality" projektas Lietuvoj sali kur daugiua moteru negu vyru
https://twitter.com/eurogender
—–

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

G.Landsbergis- "Jis taip pat sakė, kad būtina stiprinti santykius su Vokietija, vadindamas šią valstybę Europos Sąjungos širdimi"

Dabar paklus kiekvienam Merkel isakymui ir prisiims kuo daugiau pabegeliu?
https://www.vz.lt/2020/11/18/uzsienio-politikoje-radikaliu-pokyciu-lietuvai-nereikia-sako-g-landsbergis

man norisi tiesiog uzmigt ir atsikelt po 4 metu
25 žinutės ir 11 žinučių su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2469

O šiaip pagalvojus, kam išvis ta priverstinė kariuomenė?
Juk, kaip čia anonas ir pasakė, profesionalūs kariai ir taip sako, kad tie šauktiniai yra tik patrankų mėsa.
Geriau visus tuos pinigus, kuriuos sukišam į šauktinius, panaudoti tam, kad įdarbinti kad ir 3x mažiau, bet 3x kokybiškesnių profesionalių karių?
Juk nuo 2006 iki 2014 ir buvo profesionali kariuomenė, o paskui grybas su koncervatoreis sukūrė visą šitą "rusai puola" šūdą, kad šauktinius įvestų?
Aplamai, visas šitas mega kariuomenės finansavimas yra labai miglotas dalykas, didelė tikimybė kad čia pinigų plovimo schema.

 No.2470

>>2466
lol, geras meme. Turi daugiau ?
Idomu kur juos platinti galima.

 No.2471

>>2469
Taip, ir labai didelė dalis jaunuolių yra prieš visą šitą dalyką. Turi jie visai kitus planus. Dabar 7000 baudų išrašė, ir dar kiek neišrašė. Aš asmeniškai manau jog 0 šansų kad padarys moterims privalomą tarnybą Ir aš manau jog jiems visiškai neapsimokėtą moteris įtai įdėti dėl to jie ir nedaro, bet gal galima su visu šituom sukelti daug šurmulio ir atkreipti įtai dėmesį jog panaikins išviso tą privalomąją tarnybą, juk savanorius galima palikti. O visa Lietuvos valdžia klauso Briuselio. Tai yra akivaizdi diskriminacija, tereikia daugiau žmonių atbudinti šiems dalykams ir kai per prievarta vėl pradės visiem kišti tą lyčių lygybę ir kaip moterys vėl aukos yra ir kaip joms čia blogai iškarto bus pasipriešinimas ir akivaizdus veidmainiškumas iš valstybės pusės.

 No.2472

>>2468
Visų pirma, nesuplak viso "leftizmo" į vieną dalyką.

Reikia skirti ekonominę kairę, ir kultūrinę kairę.
Ekonominė kairė yra bazė ir raudona kapsulė, nes juk pašalpos, pensijos, ir laisvė būti NYTu yra jėga.

O štai kultūrinė "kairė" (čia terminą "kairė" taikau nes jis plačiai vartojamas, bet teisingesnis terminas būtų kultūrinis liberalizmas, progresyvizmas), yra tai apie ką čia kalbama, čia logikos ieškoti nereikia, nes kaip ir čia parodo šitas kariuomenės šūdas viską išryškina.
O anonas kuris rašo apie kariuomenę nežaidžia jų pačių žaidime, jis bando parodyti jų prieštaravimą sau, ir tai gan bazuota.

Bet galų gale, tai vistiek reikia bandyti jiems brukti logiką, nes jie visgi irgi žmonės, kurie galvoja, taigi pateikus loginius faktus, jie bent jau susimąstytų.

O naikinimu tu nieko nepasieksi, nes jeigu imsiesi drastiškų priemonių kad sunaikinti tuos, kurie mano kitaip, tai prie gero nenuves, nes veikia išorinis faktorius – kitos valstybės, kurios pasmerks veiksmus, ir imsis priemonių.
Tai veiktų tik jeigu sukurtum pasaulyje dominuojančią imperiją.

 No.2474

>>2469
Rašai gal ir teisingai, bet manau vistiek per šitą lyčių lygybės prizmę reikia eiti. Žmonės labai abdurninti, sunku bus paaiškinti jiems, pilna blokų jų galvoje. O čia iškart, labai akivaizdu. Jeigu padarytų ir moterims privalomą tarnybą tai dar didesnis nepasitenkinimas atsirastų šiam įstatymui ir galbūt pavyktų jį visiškai pašalinti.

Iš esmės tai yra tik kova prieš Sorošus ir globalistus bei jų agendas. Nes viskas yra labai susija.Failas: 1601922903926.png (1015,01 KB, 1211x530, LLP.png)

 No.2090[Atsiliepimas]

Nacionalinis Susivienijimas debatuose:
Nacionalinis Susivienijimas + LSDDP + Liberalu Sajudis + LVZS: https://www.youtube.com/watch?v=KsMSYsD2y5E
[BAZUOTIŠKIAUSI DEBATAI] Lietuvos Liaudies Partija + CP-Tautininkai + Nacionalinis Susivienijimas + LVZS + Krikscioniu Sajunga: https://www.youtube.com/watch?v=MyfuYyj69uA
54:19 - Krikscioniu Sajungos narys prasneka apie Soros
57:44 - CP-Tautininkai Astra Astrauskaite "laisve tik visokiems homoseksualistams,transvestitams…"
1:00:05 - LVZS nare susitriggerina uz "viesa homofobini skleidima"
Nacionalinis Susivienijimas + LSDDP + Liberalu Sajudis + LVZS: https://www.youtube.com/watch?v=rMBBC5wQ-78
7:10 - Radzvila VS L. Zydkevicius

Kiti debatai:
TS-LKD + LVZS + LSDP + Darbo Partija: https://www.youtube.com/watch?v=Qbutob76pSE
Liberalu Sajudis + Laisves(degradu) Partija + LSDDP + Laisve ir Teisingumas: https://www.youtube.com/watch?v=eelLjGUy1BI
TS-LKD + CP-Tautininkai + KSS-SL + LVZS: https://www.youtube.com/watch?v=oSXTKvBqa8Q
Drasos Kelias + Laisve ir Teisingumas + LSDP + Lietuva-visu: https://www.youtube.com/watch?v=H7CgDW07ca4
Darbo Partija + Krikscioniu Sajunga + Laisves(degradu) Partija + LLRA-KSS + LLP: https://www.youtube.com/watch?v=UhOSJ3Df3CQ
Įrašas per ilgas. Norėdamas pamatyti visą tekstą, spausk čia.
44 žinutės ir 22 žinutės su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2216

Failas: 1603143486162.jpg (34,34 KB, 387x320, assdasdasad.jpg)

gal kas turi armonaites rule 34 ar deepfakes?

 No.2218

Failas: 1603386102789.png (301,17 KB, 319x392, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa….png)

>>2192
>NEEEEEEEE TU NEGALII IMTIS VEIKSMU REALIAM GYVENIME JEIGU NORI ISGELBET SAVO SALI!!! TU TIK PADESI SAVO SALIAI SEDEDAMAS PRIE INTERNETO!! Voldemaras buvo VSD agentas!!!!!!! Partizanai irgi buvo VSD!!!!!!
>as noriu kad mazus vaikus mokintu apie visokius 2 princus ir negrus/arabus ir isibrlvrliu padaugetu mano sali !!! Woohooo (((tautiniu mazumu komitetas)))

>Aciu przidentai gitanai kad statote zydu paminklus po visa lietuva, o lietuvos atsiminimai nyksta!!!!


>taip pone prezidentai gitanai as palaikau jusu (((Geroves Valstybe))) kad musu salis pavirstu I musulmonu sali kaip dabartine svedija kuri yra(((geroves valstybe))) kur isibrovieliams bus suteikemos pasalpos!! ir jie gales ramiai prievartaut musu moteris!!

 No.2245

Failas: 1603577695918.jpg (134,56 KB, 1000x665, EeXV8lSVAAIXdMM.jpg)

>>2218
>haha perversmas
>NEEEEEEEEEEEEEEEEE AŠ NE VSD
Ir šiaip ar ne NS šilino Nausėda?

 No.2354

Virai, ar pakils Baldų kainos?

 No.2409

Failas: 1605807180715.png (61,09 KB, 385x350, 1605307080626.png)
Failas: 1599953354051.png (69,58 KB, 977x591, ClipboardImage.png)

 No.1969[Atsiliepimas]

Kodėl nacionalinis susivienijimas tokie bazuoti?
>Nutraukti lgbtpydar finansavimą
>Daugiau vaikų - mažesni mokesčiai
>Šeima - vyras ir moteris
>Referendumui 3% parašų vietoj 12%
>Grįžimas į tradicija, kaip Vengrai ir Lenkai
Ir kaip galime leisti eiliniams Lietuvos piliečiams apie juos sužinoti, nes didelė dalis rinkimų yra ta, kad pvz apie visiem pochui nachui esančią „laisvės partija“ ištisai trimituoja ir ji pasąmoniškai tampa neva kažkoks svarbus dalykas. Vien tik tai, kad žmonės girdės apie n.s. ir panašias partijas /pol/ į naudą bus.
Memų magija ir memų karas Lietuvoje - tikras?
78 žinutės ir 16 žinučių su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2404

>>2403
>Taip. Tai yra kilniausia patriotizmo forma.
Ir kas iš to? Čia ne patriotizmas, o vergizmas, kai tu nuolankiai sakai kad tėvynė šventa nors ta tėvynė tave kukina ir neduoda net maisto tau.

>Bet visgi Smetona žmonėms išdalino žemę,

Taip, nes liko daug laisvos valstybei atitekusios žemės kai buvo panaikinti dvarai.
Tai buvo žingsnis norint gauti žmonių palankumą (ir tai buvo gerai), tačiau kažin ar jie tą žemę būtų išdalinę jeigu ji būtų priklausiusi jiems patiems.

>o Sovietai ją atėmė ir žmones pavertė bevaliais išlaikytiniais.

Neatemė, o pakeitė sistemą.
Daugelis valstiečių vistiek buvo bežemiai arba labai mažažemiai Smetonos laikais, o įvedus itin efektyvią kolūkių sistemą, visi tie mažažemiai valstiečiai smarkiai išlošė persikeldami į kolūkius, ir ten galėdami dirbti bendrai valdomose žemės teritorijose.
O savo žemės sklypus turinčių valstiečių irgi buvo, niekas jiems neuždraudė dirbti savo žemę ir gyventi vienkiemiuose, tik jeigu jų žemės plotai buvo labai dideli, tai buvo sumažinti.
Mano prosenelis irgi buvo toks savo žemę turėjęs vienkiemyje gyvenęs valstietis, ir dirbo savo žemėje kaip ir anksčiau, niekas jam nieko nedarė.

Pasirodo gali uždrausti bet kokią tautinę simboliką, neigti tautos apsisprendimo teisę, atleidinėti žmones iš darbų už dalyvavimą Šiluvos Atlaiduose, bet negriauti tautinės savimonės.
Tai negriovė tautinės savimonės. Nebuvo draudžiama iki-tarpukarinė simbolika.

 No.2405

>>2404

Taip pat, pagalvokime apie dabartinius Lietuvos draudimus: draudžiama bet kokia Tarybinė simbolika, gali būti atleistas iš darbo ir dar gauti baudą, jeigu pasisakysi už TSRS ar kitą nepriimtiną ideologiją, arba gali net būti pasodintas į kalėjimą, apkaltinus "šnipinėjimu" be jokių įrodymų, kaip Paleckis.

>Smetona ribojo žodžio laisvę daugiausia tautos priešams.

Čia tipo "tautos priešai yra tie, kurie man nepatinka!"?
Tik skirtumas, kad Smetonos laikais tautos priešai buvo tie, kurie galėjo kelti grėsmę 10% žmonių turtui ir įtakai, o TSRS ribojimų laikais, tautos priešai buvo tie, kurie kėlė grėsmę 90% žmonių gerovei, ir naudojosi veidmainyste, hipokritiškai melagingomis "gražiomis patriotiškumo idėjomis", kad manipuliuoti žmonėmis ir plėsti savo turtą ir įtaką.

>Geriau diktatorius, kuris tarnauja lietuviškumui

Kas yra "lietuviškumas"? Kai sėdi lūšnoje alkanas, bet sakai kad labai myli tėvynę ir pasiruošęs dėl jos mirti, nuo išsekimo už centus dirbant?

 No.2406

>>2405
>o ne okupantas diktatorius, atkyviai siekantis tavo tautą sugniuždyti ir žmones paversti sovietiniais zombiais.
Nesugniuždyti, o atvirkščiai, pakelti aukščiau, ištraukti iš skurdo bei neišsilavinimo duobės visus žmones, o ne tik turtuolius.

O zombiai yra tie, kurie nuolankiai dirba verslininkams po 14 val. per dieną, tik už prastą maistą, kaip kapitalistiniame pasaulyje 19 amžiaus pabaigoje - 20 a. pradžioje, Smetonos Lietuvoje taip pat.

>Juokingai "cope'ini".

Aš ne cope'inu, o sakau objektyvius faktus.

>Žmonės gyveno skurdžiai, nes jie nenorėjo gyvent gerai!

Aš to net nesakiau. Aš sakiau, kad TSRS nebuvo skurdo, bet nebuvo ir pertekliaus, nes buvo tokia sistema – pagaminame tiek, kiek reikia, ne daugiau.
Aišku, dalinai prisidėjo ir į pabaigą išvešėjusi korupcija ir vogimai, tačiau visi vis tiek turėjo visko ko reikia.

>Ir dabar būtų galima benamius susemti ir per prievartą uždaryti į psichuškes. Bet kam to reikia?

Ne į psichuškes, o tarkim padaryti nakvynės namus ne vien nakvynei, o kaip nuolatinį būstą, su nemokamu maitinimu, tai suteiktų žmonėms gyvenimą ir jie patys iškiltų iš duobės.
Taip daroma Suomijoje.

 No.2407

>>2399
Šiaip sutinku su tavim, tačiau vis tiek negalime paneigti, kad brandusis socializmas TSRS vis tiek veikė, nes net ir prie korupcijos ir vogimų, vis tiek žmonės turėjo visko, ko reikia.

Tačiau žinoma, aš jau esu anksčiau sakęs, kad dabartiniame pasaulyje, jau pilnas socializmas dideliu mastu nebeveiktų, tą puikiai pakeičia kapitalizmas su didele socialinių garantijų sistema, kaip tu ir sakai.

 No.2408

>>2403
Jau tingiu atsakinėt, nes labai daug rašai ir vis kartoji tą patį, bet vienoj giminės pusėj trėmimai vyko, nes gyveno miškingoje teritorijoje. Realiai namas buvo miške.
Kitoje giminės pusėje du brolius nužudė, nes pasitraukė į mišką. Šiaip jie gyveno labai skurdžiai, bet buvo tikri lietuviai.Failas: 1603720174657.png (166,02 KB, 427x258, pzd.png)

 No.2266[Atsiliepimas]

nuoskaudu tema
27 žinutės ir 4 žinutės su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2376

>>2375
Kelionės laiku, seni.
Galbūt vėliau aš sukursiu tokią emuliuojamą visatą kur tau irgi suteiksiu dalinių solipsistinių galių, ir tu irgi galėsi keliauti laiku, grįžti į 2010 m., ir su savo kompu prikasti 10000 bitkoinų, ir juos išlaikyti iki 2017 gruodžio.

Aš pats tai tikrai, kai atrakinsiu savo absoliutaus Dievo solipsistines galias, tai būtinai vienoje iš tolimesnių visatų (laiko linijų) fork'ų nukeliausiu į 2008, ir pradėsiu vykdyt kasinėjimus, bet ne iš karto, o tik apie 2010 metus, ir nekasiu daugiau nei 10000 bitkoinų, nes didesnio kiekio pasisavinimas gali gan smarkiai alteruoti laiko linijos eigą, ko pasekoje bitkoinas gali netapti tokiu populiariu. Dėl to geriausia apsiriboti skaičiumi iki 10000, o pageidautina dar mažiau, kad kuo mažiau įtakoti įvykių eigą.
Tačiau šiaip tai vis tiek, labai norint būtų galimą specialiai pakreipti laiko liniją norima kryptimi pasinaudojus savo dieviškomis galiomis, tačiau visgi norisi aktyviai šias galias naudoti minimaliai – taip įdomiau žaisti šitą žaidimą.

 No.2377

>>2376
Tai kodėl tu toks luzeris jeigu esi dievas LOL

 No.2378

>>2377
O tu projektorius, ir dar gi emuliuojama būtybė.

Tačiau aš nors ir Dievas, tačiau būtų ne taip įdomu žaisti žaidimą jeigu iškart pasinaudojęs galiomis tapčiau mega-NeLūzeriu, dėl to apribojau galias ir nusprendžiau laikinai pabūti žmogeliuku, kaip ir visi tie kuriuos aš emuliuoju šiame mano sukurtame pasaulyje.

 No.2379

>>2378
Bet kaip tu gali būti dievų jeigu netgi tavo mama tavim netiki?

 No.2380

>>2378
Antanaaaaai, reik atskiros šižikų temos. reeeeeeFailas: 1603999845846-0.jpeg (660,02 KB, 2000x1329, ElgSm_JX0AEx611.jpeg)

Failas: 1603999845847-1.jpg (166,94 KB, 2000x1329, 122666651_1432980883558054….jpg)

 No.2300[Atsiliepimas]

Naujieji Lietuvos šauliai! Rusai vos juos pamatę. PABĖGA IŠ BAIMĖS!
12 žinučių ir 1 žinutė su paveikslėliu nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2314

>>2312
jeigu pana eina į kariuomenę, tai ji arba baisi, kaip skystas ištaškytas šūdas ir daugiau niekur nepritapo, arba debilė praplautom smegenim. abu variantai gana chujovi.

tiesa, pažįstu vieną tarnavusią paną, kuri šiaip labai graži, bet labai grubi ir charakteris kaip debilo marozo berno. bet ją vis tiek statau į tą antrą kategoriją

 No.2315

>>2306
>>2307
jeigu like'ina negrus, ne aryan

 No.2316

>>2314
Nu aš pažįstu pana kur į Šaulius eina ir mldc yra, nors lengvai nenusileidžia, mokos gerai, graži baisiai, su hebra sutaria gerai ir trad wife būtų. Nu tqi čya araba išimtis arba tsg dauguma panų tokios ir kariuomenėj tik aplinka paryškina kažkurias savybes.

 No.2317

>>2314
Ai nespank vatnike. Patriotė pana yra super dalykas.

 No.2353

Failas: 1605016613868.png (114,98 KB, 205x204, prasti popieriai.PNG)

Jei tik žinotumėt kokie prasti popieriaiFailas: 1604176983195.png (27,14 KB, 478x649, white-1.png)

 No.2343[Atsiliepimas]

Šiandien IOTBW naktis, pas mus nelabai yra prasmės dėti tokius det bet jei dėtumem ka parašytum?
2 žinutės nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2346

>>2343
Jeigu sienos neveikia kodėl Izraelis yra apsistates sienomis?

 No.2347

"Homosovietikus lauk"
uztat visi sutiktu su sia zinia

 No.2348

>>2347
Na, palyginus, kad jau pora sovietpydarių čene egzistuoja, tikrai nemanau, kad visi sutiktų.

 No.2349

>>2347
>>2348
Sovietpydariai yra itin bazuoti.
Kas geriau – visi žmonės turi pragyvenimą kuriuo pasirūpina valstybė, ar neoliberalizmas, kur žmonės patys turi rūpintis pragyvenimu?
Visi žmonės gyventų gerai tokioje sistemoje tik jei visi būtų itin protingi ir galintys savimi pasirūpinti, o praktikoje taip nėra, todėl reikia kad žmonėmis rūpintųsi valstybė, nes tik taip visi žmonės gali būti laimingi.

Ir aš nesakau, kad reikia grįžti prie socialistinės valstybinės sistemos, laisva rinka irgi puikiai veikia, tik reikia daugiau perskirstymo, nes juk šiuolaikinės išsivysčiusios ekonomikos sukuria 10 kartų daugiau vertės nei reikėtų užtikrinti bazinius poreikius visiems tos visuomenės gyventojams, tad jei dešimtadalis šios vertės būtų padalinama visiems gyventojams per bazines pajamas, visi turėtų bazinį pragyvenimo lygį, ir tuo pačiu egzistuotų laisvos rinkos ekonomika, nes 90% sukuriamos vertės vistiek nėra panaudojama baziniams poreikiams, ir viskas zjbs, ekonomika veikia, progresas eina, žmonės laivi, užsiima kuo nori.

 No.2350

>>2349
Tai viskas OK, kodėl reikia mestis prie kraštutinumų ir teisinti SSRS? Kaip jau sakai, ir kai kurios kapitalistinės valstybės sugeba kompensuoti šalutinį rinkos ekonomikos poveikį pažeidžiamiausioms grupėms, to siekiama ir Lietuvoje. Bet mūsų surenkamas biudžetas per mažas netgi pagal mūsų ekonominio išsivystymo lygį, va nuo čia reikia ir pradėti.Failas: 1603386184972.jpg (172,58 KB, 960x960, aaaaaaaaaaadfvgeawgvdbewsg….jpg)

 No.2219[Atsiliepimas]

59 žinutės ir 40 žinučių su paveikslėliais nerodoma. Norėdamas peržiūrėti spausk „Atsiliepimas“.

 No.2335

>>2334
savininkas yra geras berniukas ir nenori, kad ((teisėsauga)) pareikalautų draugų bulgarų, kad šie nukirstu čiongui internetų laidą. Bulgarija savo ruoštu reguliuoja koks srautas eina per jos įmones, tad šios paklūsta savo šalies įstatymams.

 No.2339

>>2335
Galėtų nusipirkt serverį Panamoj ar kokioj Moldovoj ir nereikėtų nieko bijot

Privatealps.net
@savininkas

 No.2340

>>2339
abejoju, Lietuvos policija net su Rusija bendradarbiauja kai kalba eina apie nepolitinius reikalus, nusikaltimus ir pan. O del panamos tai rimtas hostas panamoj kainuoja ne 10 euru i menesi

 No.2341

Failas: 1604169737490.mp4 (109,29 KB, 800x350, btcht.mp4)

>>2339
>>2335
*chanai visada buvo žinomai kaip vieta kur neegzistuoja jokios taisyklės :(.
← Pasirodo netgi paprasti catboykami video klipai yra "nelegalu Lietuvoj",o Latvijoj,Estijoj,Lenkijoj nėra ant jo video klipų draudimo

Čia koki žydai kažka daro?
https://www.urm.lt/default/en/news/foreign-minister-linas-linkevicius-discussed-cooperation-with-representatives-from-american-jewish-organisations-

 No.2342

>>2341
Arba, gal dėl to, kad visas to žmogaus kanalas kažkodėl "nelegalus" tik mūsų baltijos šalįIštrinti įrašą [ ]
Atgal [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
| Katalogas
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]