[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/biz/ - Verslas & finansai

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

>>>Lenta archyvuota, skelbti temas/atsakymus nebegalima<<<

Failas: 1589208533516.jpg (27,72 KB, 500x427, tumblr_plnvxbQVsg1wvslr2_1….jpg)

 No.42

Sveiki,

Ar užsiimate investavimu?

Pats esu žalias ir kol kas esu pasiskaitęs apie pagrindus.

Gal turite pasiūlyti informacinių šaltinių?

 No.43

Koks lygis tavo, ką skaitei, kaip giliai tu?

 No.44

>>43

Lygis 0, sakau, esu tik perskaitęs pagrindus apie investavimo esmę (šitai buvo aišku, but still), skirtingas investavimo skiltis (akcijos, obligacijos, ETC, indėliai).

Source'ai: letaspelnas.lt, SEB puslapis, dar kažkas, ko nepasižymėjau.

Kodėl užvedžiau šitą tema: turiu santaupų, kurios sėdi banko sąskaitoj ir nieko neveikia (bankas SEB). Noriu ką nors pradėti su tais pinigais daryti.

Esu realiai pačiam paviršiuj šitos temos, bet kaip suprantu reikėtų pradėti nuo pinigų padėjimo į terminuotą/kaupiamąjį indėlį, kad kapsėtų procentai. Also iš esmės nelabai žinau ką apie ekonomiką, tad kyla net toks durnas klausimas - kodėl aš turėčiau gauti palūkanų už tai, kad mano pinigai tiesiog guli kažkur? Kodėl investavimas duoda grąžą?

 No.45

Investuok i save :)

 No.46

Turiu ETH

 No.47

>>44
>kodėl aš turėčiau gauti palūkanų už tai, kad mano pinigai tiesiog guli kažkur? Kodėl investavimas duoda grąžą?
Nes pasirasai bankui sutarti kad tu pinigu neliesi x laiko ir bankas gali jais disponuoti savo interesais
Uz tai gauni infliacijos nelenkiancius centus atgal po x metu

 No.48

Geras RIO (return on investment) su nekilnojamu turtu. Jei gali, nuomok kažką. Pvz: nusiperki butą su paskola 150eu/mėn. Nuomoji už 250eu. Pelnas. Jei nori pasibandyt su tuo, geras žaidimas yra cashflow vadinasi. Labai ledžia praktiškai pajusti kaip investavimas veikia (100% nemokamas ir online). Gali į enterprenerius ir jaunus verslininkus investuot, bet reikia gerai žinot ten viska. Nuomot visokį šūda gali. Prisipirk centinių akcijų ir po 10 metų gal pakils. Šiaip ieškok veiklių žmonių ir patikimų ir versliukus gali sukt. Į save investuot irgi galimybė. Žodžiu jei pinigo turi, tai išleis ne bėda. Tik pasilik kokią štukę, jei hata sudegtu ar kas. Ramu ant širdies bus.

 No.56

>>42
Pirk aukštai, parduok žemai.
Pagrindinė taisyklė, senelyzumbukiukai.

 No.57

jei esi kantrus, atsidaryk investicinę sąskaitą ir pirk akcijas kompanijų, kurių veikla tikrai žinai, jog domiesi ir jauti, kad kompanija tik augs. jei akcijų kaina pradės kristi, (išsk. krizės atvejais) nepulk parduot akcijų, nes kaina tikrai anksčiau ar vėliau atsigaus.

jei nori kažką įdomesnio išbadyti, pirk kriptovaliutą ir stebėk kainos pokyčių tendencijas. yra viena su viena populiaresnių kriptovaliutų, kurią pastebėjau, bet tikrai nenoriu atskleisti. su kriptovaliutomis lengviau investuoti, kadangi gali investuoti mažesnėmis sumomis ir lengviau įgyti/parduoti jos (nėra „biržų“ darbo laiko).

na, arba gali dar banaliau - taupomosios sąskaitos, indėliai, kt.

ir žinoma, reik turėti atitinkamas žinias bei supratimą apie tokius dalykus. pats nesu įsigilinęs į šiuos dalykus, nes yra ir kitų būdų - kaip tamsta >>45 sakė, investuok į save.[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]