[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/biz/ - Verslas & finansai

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

>>>Lenta archyvuota, skelbti temas/atsakymus nebegalima<<<

Failas: 1564330586171.png (16,54 KB, 645x773, 1559496554816[1].png)

 No.2

Kokių crypto turit nusipirkę, virai?

 No.3

68% Eth
17% Btc
12% Bch
3% Nuke
o kokius tu?

 No.5

>>3
BTC ir ETH, dar prieš 2 metus pirkau tik tam, kad pažiūrėčiau, kas per daiktas crypto išvis yra.

 No.6

20btc iš 100 liko

 No.23

>>6
Kaip gavai ta 100? Pirkai, kasei?

 No.24

80% ETH
20% BNK (nušaukit mane blet)

 No.28

100% linkas

 No.30

Aš turiu mega-planą kaip tapti itin turtingu, susijusį su kriptovaliutomis.

Kai "atrakinsiu" pilną solipsizmo potencialą po mirties, tai protu nukeliausiu laiku atgal į savo kūną 2008 metais, dar prieš prasidedant kriptovaliutoms.

Ir kai tik bus išleista bitkoino sistemos programinė įranga, įdiegsiu ją savo kompiuteryje pačią pirmą dieną, ir pradėsiu kasti.

Ir kasiu su vis daugiau ir daugiau įrangos, ir galų gale tapsiu daugiausiai pasaulyje bitkoinų turinčiu asmeniu.

Pradėsiu vykdyti įvairias didelį potencialą turinčias investicijas į akcijas, nekilnojamą turtą, įmonių pirkimus ir t.t.

Svarbiausia, kad visos mano investicijos bus sėkmingos – nes aš galėsiu keliauti laiku, ir todėl žinosiu visus sėkmingus atvejus su detalėmis, kad paskui, grįžęs atgal, pats galėčiau tai įvykdyti.

Žinoma, su pilnomis solipsizmo galiomis aš galėčiau akimirksniu susikurti visatą, kur aš esu turtingiausias žmogus pasaulyje, bet juk tai būtų visiškai neįdomu.

Juk žymiai įdomiau yra patirti visą procesą nuo pradžių, diena po dienos. Dėl to aš ir darysiu viską šioje, jau mano sukurtoje visatoje, ir gyvensiu gyvenimą savo žmogiškame kūne, tik turėsiu vieną papildomą "pagerinimą" - galėsiu kada tik noriu keliauti laiku į savo protą praeityje, bet kuriame laike kur tik egzistuoja mano kūnas.

Dar, jeigu pamatysiu kad taip įdomiau, galbūt galėsiu keliauti į tam tikrus užfiksuotus "taškus" laiko ir erdvės multivisatoje.
Pvz, jeigu grįžtu laiku metus atgal, kad įvykdyti kažkokią operaciją kitaip, ir pamatau, kad viskas einasi blogiau nei planuota, galėčiau sugrįžti į ateities tašką iš kurio atvykau (metai į priekį kitoje laiko linijoje), iš karto.
Taip man nereikėtų visus metus vėl daryti tą patį per tą patį, kad nukeliauti į tą tašką ateityje, iš kurio prieš tai atvykau.

 No.31

>>30
>Ir kasiu su vis daugiau ir daugiau įrangos, ir galų gale tapsiu daugiausiai pasaulyje bitkoinų turinčiu asmeniu.
>Pradėsiu vykdyti įvairias didelį potencialą turinčias investicijas į akcijas, nekilnojamą turtą, įmonių pirkimus ir t.t.

Ir čia bus tavo klaida - tu išsikasi per daug bitcoinų, o jie nėra guminiai - kuo daugiau gausi tu, tuo mažiau turės kiti. Kuo mažiau jų turės kiti, tuo mažesnis šansas, kad bitcoinas iš vis pasiteisins.

 No.32

>>31
Bet kadangi aš keliausiu laiku, aš rasiu optimalų variantą, kad bitkoino vertė iškiltų kuo labiau, net ir man turint kuo daugiau bitkoinų.[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]